Koupelna

 

I když jsme měli rozmístění zařizovacích předmětů v koupelně již pevně dáno, chtěl jsem obklad nechat navrhnout od některého koupelnového studia. Nakonec jsme se rozhodli vzít obklady a dlažbu z prodejny, kde jsme měli známost. Jednak nám věrohodně poradila s výběrem materiálu a výrobce, ale navíc nám i přislíbila slevu. Ze slevy nakonec sešlo, ale vybrali jsme opravdu hezké nadstandartní obklady do koupelny a WC i dlažbu na chodbu a přitom v přijatelné cenové relaci. V červenci jsme zadali podklady pro zpracování vizualizace koupelny, WC a chodeb a po dvou konzultacích jsme v září objednávali kachle. Objevil jsem také skvělé dveře do sprchového koutu a hned je přidal k objednávce. Nakonec jsme objednali i dlažbu do sklepa a na obě schodiště. Záloha před objednáním činila 40.000,- Kč. Kachle došly v říjnu, kdy jsem doplatil 28 785,-Kč, ale do konce roku se mi nepodařilo uhnat žádného šikovného obkladače. Koupelna se začala dělat až v lednu roku 2007.

Příspěvek byl publikován v rubrice 05. instalace a jeho autorem je technik. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>